Головна ›  Вігуки
Вігуки про натяжні стелі

Вігуки про натяжні стелі фірми МІРАЛЛ

Наталія. Ярмолинці

Вітаю! Ставили стелі в Ярмолинцях. Стелі сподобалися. Єдине, чому Ви не попереджуєте, що можна зробити такі гарні малюнки на стелях, як зробили потім нашим сусідам? Якби знали, обов'язково замовили б орнамент по периметру в залі і якусь живопис в спальню.

Павло. Чернівці.

Замовлення виконали вчасно. Прийхали в назначений час. Хлопці ввічливі і аккуратні. Тепер рекомендую своїм друзям тільки хлопців з «MIRALL». Дякую за красиву стелю.

Олексій. Хмельницький.

Встановлювали натяжні стелі в квартирі батьків. Стеля вийшла навіть краще, ніж ми собі уявляли. Батьки залишилися задоволені.

Ганна. Тернопіль.

Реклама не бреше! Потрібні були стелі в новобудову, причому швидко, через тиждень переїжджати. Подзвонила в неділю вранці - у середу вже стояли стелі. У трьох кімнатах і кухні! Чоловік був здивований та подякував за вірний вибір :) .

Ніна. Кам'янець-Подільський.

Попросили хлопців допомогли нам відсунути від стіни всі меблі, а після установки присунули їх назад. Ми з чоловіком обоє пенсіонери і така допомога для нас неоціненна. Хлопці дуже ввічливі, працювали акуратно, приїхали вчасно. Величезне спасибі!

Руслан. Хмельницький.

Після установки натяжних стель в квартирі стало не чути сусідів зверху! Раніше вони доставляли нашій родині чимало "незручностей", а тепер їх начебто немає. Ми навіть думали, що сусіди виїхали ))). Чому ви не повідомляєте людям про таких чудові властивості натяжних стель? Я думаю, замовлень у Вас стало б на багато більше!

Валерій. Дунаївці

Робили стелі з малюнком - фотодрук. Це прекрасний спосіб прикрасити дитячу кімнату. Наша дитина просто в захваті. Видно що якісний матеріал і працюють професіонали. Стелі стоять вже 2 роки, а виглядають так само як нові. Нітрохи не змінилися ні колір, ні блиск (встановлювали в глянці).

Олена. Чернівці.

Чоловік умовив встановити натяжні стелі. Після установки стелі здаються вищими, приміщення світліше і як би нарядно. Хлопці з фірми "MIRALL" працюnm оперативно, сьогодні замір - через день монтаж. Вибір дуже хороший, і що важливо - вибір дуже великий.

Теги : MIRALL, Міралл, інформація, фірма
Поділитись:
logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея