Головна ›  Всі статті ›  Натяжні стелі з матерії
Натяжні стелі з матерії

Натяжні стелі з матерії

Що собою являє натяжна стеля з матерії?

Стеля з тканини це текстильне полотно трикотажної вичинки з поліестерової нитки, що просочена поліуретаном (полімер, який відмінно себе зарекомендував у багатьох сферах промисловості, саме з нього роблять скафандри для астронавтів). Після рівномірного просочення, полотно просушують на спеціалізованих підприємствах, матерію намотують рулонами шириною до 5 метрів і більше. Тканинні стелі можуть бути як в білому так і в кольоровому варіанті, проте кількість кольорів не така велика як в плівкових стелях з ПВХ.

Основні характеристики стелі з матерії: ширина полотна, водонепроникність – стовідсоткова, міцність, термостійкість, температурний діапазон використання від -35 до +50 градусів, коефіцієнт світлостійкості тканинного полотна більше 6.

Стеля з тканинних полотен , як правило, являє собою полотнища білого кольору або пастельних відтінків. Але, при цьому, ширина полотна натяжної стелі цього виду становить від 310 до 510 см, тобто, при їх установці немає необхідності зшивати смуги матеріалу. Саме тому, тканинні стелі часто називають безшовним.

Основні переваги тканинних стель:

1. Стійкість до низької температури.

У неопалюваних приміщеннях натяжні стелі тканинні переносять негативні температури без деформацій і зниження якості полотна. Стеля на тканинній основі міцніше, ніж ПВХ-плівка. Витримує зниження температури до - 40 градусів. Такі стелі незамінні на балконах, в заміських будинках і інших холодних приміщеннях.

2. Ширина полотна досягає 5 м.

Тканинні натяжні стелі - найширші серед своїх побратимів. Завдяки такій ширині, натяжні тканинні стелі монтуються монолітом у великих приміщеннях за безшовною системою.

3. Холодний монтаж.

На відміну від плівкових, натяжні тканинні стелі при монтажі не нагрівають і це дає унікальну можливість монтувати стелю там, де не можна використовувати газові теплові гармати і нагрівати приміщення.

4. Мікроперфорація.

Непомітні отвори в тканинних стелях, за якими проходить повітря, створюють природну вентиляцію. Таким чином, оберігає приміщення від вогкості і накопичення пилу.

5. Найкраще підходять для художнього розпису

Ще один позитивний відгук про тканинних натяжних стелях можна почути від дизайнерів інтер'єру. Тканинні натяжні стелі найкраще підходять для фарбування і використання під фотодрук.

6. Де встановлювати тканинні натяжні стелі?

Завдяки спеціальним акустичним властивостям тканинних стель, а також антибактеріальній покриттю, їх рекомендовано встановлювати в студіях звукозапису, медичних і дитячих установах.

Монтаж тканинної стелі.

Технологія установки залежить від того, яке саме полотно натяжної стелі було вибрано. Так, при монтажі плівкових стель використовується теплова гармата для розігріву полотнищ. Тканинні полотна встановлюють «холодним» способом.

Теги : натяжні, з матерії, стеля, стелі, тканини
Поділитись:
матерія

Цікаво знати: матіря не боїться нічого!

Тканинне полотно дозволяє наносити абсолютно будь-яке графічне зображення на поверхню аж до ширини 5 метрів. Причому поліграфічна технологія нанесення малюнків застосовується не тільки в закритих приміщення, але і на відкритому повітрі, яскравий приклад того міські біг-борди та вивіски.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея