Головна ›  Всі статті ›  Натяжні стелі з фотодруком
Натяжні стелі з фотодруком

Натяжні стелі з фотодруком

«Стелі, які диктуються модою»

Натяжні стелі з фотодруком стали невід'ємним елементом інтер'єру. Підбираючи підходящий варіант в ту чи іншу кімнату, потрібно враховувати сучасні тенденції оформлення різних кімнат. Так, відмінним варіантом для оформлення кухні будуть натюрморти, пейзажі та квіткові варіації. Вітальня виглядає виграшно за рахунок репродукцій полотен знаменитих художників. Фрески стануть доречним декором в коридорі. А для спальні можна підібрати абстрактні мотиви, які налаштовують на релаксацію.

Натяжна стеля з фотодруком являє собою полотно ПВХ з нанесеною на нього, спеціальними чорнилами, малюнку. Сучасні технології широкоформатного друку роблять можливим нанесення будь-якого зображення на поверхню великої площі. Зображення наноситься за допомогою інтер'єрного плоттера, з характеристиками роздільної здатності до 1440 dpi. Чорнила, використовувані для друку, відповідають стандартам екологічної безпеки. Вони вологостійкі і не вигоряють на сонці, тому насиченість фарб зберігається протягом довгого часу.

Нанесення фотодруку можливо на всі типи натяжних стель:

- матові

- глянцеві

- сатинові

- напівпрозорі фактури

Для нанесення художнього зображення на полотно використовуються спеціальні принтери для широкоформатного друку. Для друку застосовується м'який екосольвент. Це екологічно чиста фарба: вона нетоксична. Зображення, нанесені екосольвентом, відрізняються стійкістю до вологи і зберігають яскравість кольорів на довгі роки. Екосольвент - єдина фарба з серії солвентних, яка дозволена до застосування всередині приміщень.

фотодрук на стелях

Ви завжди самостійно можете підібрати вподобане зображення. Наприклад, ви можете замовити зображення хмар на стелі. Це створить відчуття простору, легкості і свободи. Тема вільно пливуть хмар є однією з найпопулярніших. На стелі можна моделювати зображення будь-якої складності. В спальні можна встановити натяжні стелі з фотодруком зоряного неба, космосу, квітів, абстрактного малюнка і багато іншого. Для дитячої кімнати чудово підійдуть стелі із зображенням улюблених казкових персонажів або героїв мультфільмів. Натяжні стелі з фотодруком дозволять створити в дитячій красивий і казковий інтер'єр, добру і затишну атмосферу для дитини. Для ванної кімнати можна замовити Друк на натяжних стелях з фото океану або морських глибин.

Теги : стелі, фотодрук, натяжні,
Поділитись:
фотодрук

Цікаво знати: Іншого не має!

Замовляючи фотодрук на натяжних стелях розраховуйте на більшу ціну, яка може здатися досить високою, але з огляду на оригінальне оформлення інтер'єру, ціна не висока, тому, що іншої такої стелі не знайти!.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея