Головна ›  Всі статті ›  Ремонт стелі
Ремонт стелі

Ремонт стелі

1. Усунення порізів.

Якщо ви порізали плівку, місце порізу потрібно негайно заклеїти скотчем або ізоляційною стрічкою, щоб не допустити подальшого розриву натягнутого полотна. Ця тимчасова міра дозволить Вам дочекатись приїзду спеціалістів, щоб усунути пошкодження.

Як правило, відремонтувати полотно можливо тільки при невеликих порізах довжиною до 2 см. Якщо вони більше, доведеться міняти полотно повністю.

2. Вас затопили.

Якщо це гаряча вода, то шансів що стеля витримає дуже мало. Під великим тиском і температурою плівка розтягується і може лопнути. Якщо навіть не лопне - то гаряча вода може пошкодити лакове покриття натяжної стелі. В цьому випадку - тільки заміна стелі.

Якщо вода холодна, то шанси, що стеля не втратить своєї колишньої краси після ремонту великі. В першу чергу відразу повідомте в компанію про те, що сталося.

Затопили натяжну стелю

Якщо у вас є вбудований світильник в натяжній стелі, то ви самі зможете злити воду, попередньо отримавши рекомендації по телефону від наших фахівців.

Якщо ж в натяжній стелі немає ніяких вбудованих елементів (світильник, люстра, витяжка), то необхідний виїзд бригади монтажників. Ця операція коштує додаткові гроші, але набагато дешевше ніж повністю змінювати зіпсований паркет, шпалери та меблі.

3. Пропалювання або розплавлення.

Така важлива властивість натяжних стель, як пожежна безпека, означає, що матеріал не горить, але під впливом високих температур іскор і відкритого полум'я від феєрверків або бенгальських вогнів, він оплавляється і може лопнути.

Пошкодження від термічних чинників відновленню не підлягають і полотно натяжної стелі доведеться замінити, натягнувши його на вже існуючі кріплення.

________

Удар пробкою шампанського, як це не дивно, не страшний для натяжної стелі. Хоча удар сильний (часом і синяк можна поставити), плівка натяжної стелі не боїться пробки, так як форма пробки не має гострих виступів.

Натяжна стеля також боїться низьких температур. При температурі нижче нуля, плівка кристалізується і може в будь-яку хвилину лопнути навіть від найменшого руху повітря. Тому намагайтеся не допускати падіння температури до нуля в приміщенні, де встановлений натяжна стеля.

Теги : ремонт, ремонти, стеля
Поділитись:
Розрив стелі

Цікаво знати: Гострі предмети - ворог стелі!

В першу чергу, треба пам'ятати головного ворога для натяжної стелі. Це гострі предмети. Ніж, парасолька, вилка, якась іграшка з гострими кутами і т.д. Натяжні стелі - це дуже тонка плівка, товщиною приблизно 0,2 мм, тому вона схильна до розриву.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея