Головна ›  Всі статті ›  Підвісні стелі
Підвісні стелі

Підвісні стелі

Вибір підвісної стелі залежить безпосередньо від вологості повітря і висоти приміщення, тому від способу кріплення виділяють наступні види стель:

1. Підвісні стелі, що встановлюються за допомогою підвісного каркаса. Висота приміщення більше 2,5 м. Використовуються спеціальні направляючі, по яким натягується плівка або матерія. Не дивлячись на складність складні стелі монтуються за 1-2 дні, ви можете нікуди не переїжджати на час ремонту. Єдине, потрібно подбати про живі рослини в приміщенні, так як в процесі монтажу використовується теплова гармата, в результаті чого температура повітря піднімається до 60 градусів.

2. Підвісні стелі з підсвічуванням. Кріпитися на настінний каркас, покриття - міцна вінілова плівка. Можна застосовувати в приміщеннях з неправильною формою. Висота стелі від 2,5 м.

3. Технологія підшивання - реалізується за допомогою підшивання каркаса, клею, скоб або шурупів. Висота більше 2,5 м.

Технологія установки натяжних стель не нова, але ми хочемо щоб Ви поглянули на цю технологію по новому. Завдяки розвитку технологій виробництва і монтажу підвісних стель - їх вартість динамічно знижується. На сьогоднішній день натяжні стелі успішно конкурують з гіпсокартонними конструкціями за ціною, але набагато випереджають їх за експлуатаційними характеристиками.

Спеціально для медичних, санітарних і оздоровчих установ розроблені антибактеріальні підвісні стелі. Полотно просочується антигрибковим і антимікробним складом, крім того, до складу просочення вводяться інгібітори, що захищають матеріал від впливу ультрафіолетових кварцових ламп і хімічних препаратів використовуваних для дезінфекції.

Склад полотен і просочення, а також перелік бактерій проти яких спрямована дія, є Ноу-хау виробника. Як правило, він включає в себе речовини, що перешкоджають появі і поширенню цвілевих грибів, бактерій,  та стафілокока.

Теги : стелі, підвісні, підвісна
Поділитись:
Єгипет

Цікаво знати: Натяжні стелі були ще в Єгипті!

Деякі експерти стверджують, що натяжні стелі з’явилися тисячу років тому в Єгипті. Правда, замість звичної сьогодні плівки використовувалися тканини, наприклад, спеціально оброблений шовк, льон або бавовна. Пізніше технологію перейняли греки і римляни. Стародавні полотна не мали всіх переваг сучасного покриття, тканина швидко рвалася, блякла і втрачала вигляд.

logo
Контакти:
  • т. 099-33-555-33
  • т. 096-888-60-60
  • mirall.com.ua@ukr.net
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея