Головна ›  Всі статті ›  Стелі на основі ПВХ
Стелі на основі ПВХ

Стелі на основі ПВХ

Стелі з ПВХ - є найпопулярнішим матеріалом, який застосовується сьогодні для натяжних стель. Постійне зростання популярності ПВХ-полотен забезпечують їх якість, високі показники по експлуатації, безпека і необмежені можливості для ексклюзивного дизайну інтер'єру.

 Стелі ПВХ виготовляються зі спеціальної полівінілхлоридної плівки. Вона визнана в усьому світі як міцний, екологічно чистий і надійний матеріал, який відповідає міжнародним стандартам якості. Завдяки таким властивостям плівки, ПВХ-полотна займають провідне місце серед оздоблювальних матеріалів.

Ми надаємо комплексне обслуговування: продаж, упаковка, доставка матеріалів, безкоштовний виїзд замірника по Хмельницькій, Чернівецькій та Тернопілській області, розробка проектів і створення креслень, монтаж стелі, установка освітлення, сервісне обслуговування.

Гарантія на наші вироби становить 15 років, на виконані компанією монтажні роботи - 1 рік. В асортименті продукції фабрики кожен клієнт зможе знайти для себе оптимальне рішення у відповідності не тільки зі своїми особистими смаками, а й фінансовими можливостями. Ми пропонуємо натяжні стелі від економ-класу до преміум-сегмента.

Переваги ПВХ плівки:

-Цей матеріал підходить як для оформлення стелі в спальні, в кухні чи ванній так і для інших приміщень, завдяки великій кольоровій гамі;

-Полотна можуть випускатися різної ширини: від 1,2 до 3,2 метрів;

-Прекрасне співвідношення якості матеріалу і ціни;

-Дані стелі забезпечують абсолютно рівну поверхню, причому ще й вологостійку;

-Покриття натяжної стелі приховує під собою всі комунікації і дефекти базової поверхні;

-Матеріал стійкий до руйнування хімічними речовинами і деформації;

-Має високу стійкість до займання;

-Такі стелі мають чудову термоізоляцією, пиленепроникні, не вбирають запахи;

-Натяжна стеля з ПВХ не вимагає фарбування, легко миється.

Недоліки:

-Натяжні стелі з ПВХ плівки неможливо застосовувати в приміщеннях з температурою повітря нижче +5 градусів;

-Даний матеріал досить ніжний і реагує на механічні пошкодження;

-У процесі зварювання полотен між собою, особливо на глянцевих і темних поверхнях трохи проглядається зварений шов, але він малопомітний.

Теги : стелі, ПВХ
Поділитись:
Світло

Цікаво знати: Якщо мало світла!

Глянцева ПВХ-плівка - це єдино правильний вибір для приміщень, де відчувається брак світла, відсутні вікна, низькі стелі або стіни темних відтінків.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея