Головна ›  Всі статті

Багаторівневі натяжні стелі

Читати далі

Багаторівневі натяжні стелі можуть бути використані в передпокої, вітальні, на кухні, спальні. Обмежень в цьому немає, вони всюди додадуть шедевральності і барвистості вашому дому. Велика гамма вибору найбільше у багаторівневої стелі, завдяки сучасному дизайну і вбудованим світильникам, кімнати збільшуються у висоту.

- - - - -


Кольорова гама

Читати далі

Натяжна стеля – це сучасний та естетично привабливий декор будь-якого інтер’єру. В залежності від загального стилістичного спрямування в квартирі або в офісі варто обирати форму та кольорове рішення майбутньої натяжної стелі.

- - - - -


Догляд за натяжними стелями

Читати далі

При митті натяжних стель, існує тільки одна заборона - ні в якому разі не використовувати жорсткі губки або щітки, щоб виключити пошкодження або розрив! При митті використовуйте фланелеву ганчірку або поролонову губку, змочену в слабкому мильному розчині.

- - - - -


Стелі на основі ПВХ

Читати далі

Стелі ПВХ виготовляються зі спеціальної полівінілхлоридної плівки. Вона визнана в усьому світі як міцний, екологічно чистий і надійний матеріал, який відповідає міжнародним стандартам якості. Завдяки таким властивостям плівки, ПВХ-полотна займають провідне місце серед оздоблювальних матеріалів.

- - - - -


Підвісні стелі

Читати далі

Вибір підвісної стелі залежить безпосередньо від вологості повітря і висоти приміщення, тому від способу кріплення виділяють наступні види стель:

- - - - -


Ремонт стелі

Читати далі

Удар пробкою шампанського, як це не дивно, не страшний для натяжної стелі. Хоча удар сильний (часом і синяк можна поставити), плівка натяжної стелі не боїться пробки, так як форма пробки не має гострих виступів.

- - - - -


Натяжні стелі з фотодруком

Читати далі

Натяжні стелі з фотодруком стали невід'ємним елементом інтер'єру. Підбираючи підходящий варіант в ту чи іншу кімнату, потрібно враховувати сучасні тенденції оформлення різних кімнат. Так, відмінним варіантом для оформлення кухні будуть натюрморти, пейзажі та квіткові варіації. Вітальня виглядає виграшно за рахунок репродукцій полотен знаменитих художників. Фрески стануть доречним декором в коридорі. А для спальні можна підібрати абстрактні мотиви, які налаштовують на релаксацію.

- - - - -


Натяжні стелі з матерії

Читати далі

Основні характеристики стелі з матерії: ширина полотна, водонепроникність – стовідсоткова, міцність, термостійкість, температурний діапазон використання від -35 до +50 градусів, коефіцієнт світлостійкості тканинного полотна більше 6.

- - - - -


logo
Контакти:
  • т. 099-33-555-33
  • т. 096-888-60-60
  • mirall.com.ua@ukr.net
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея