Головна ›  Всі статті ›  Догляд за натяжними стелями
Догляд за натяжними стелями

Догляд за натяжними стелями

При митті натяжних стель, існує тільки одна заборона - ні в якому разі не використовувати жорсткі губки або щітки, щоб виключити пошкодження або розрив! При митті використовуйте фланелеву ганчірку або поролонову губку, змочену в слабкому мильному розчині.

Поверхня стелі миється легкими круговими рухами. Після мила на глянці можуть залишатися розводи, а щоб уникнути цього, не полінуйтеся після миття протерти все сухою ганчіркою або серветкою з мікрофібри. Така серветка чудово вбирає вологу, видаляючи всі розводи.

Яким засобом мити натяжні стелі? Тільки не абразивними засобами або розчинами, а також кремами, в складі яких є тверді частинки.Навіть проста сода здатна завдати непоправної шкоди гладкій поверхні натяжна конструкції.

Швабра з м'якою губкою - найкращий інструмент для прибирання стелі

Увага! Засіб для миття натяжних стель не повинен містити ацетон. Уважно читайте етикетку на ємності перед його застосуванням. Ацетон здатний зіпсувати зовнішній вигляд матеріалу.

Найкраще миючий засіб перед застосуванням протестувати на невеликій ділянці, де-небудь в кутку кімнати. Нанесіть краплю рідини на поверхню стелі і почекайте 10-15 хвилин, а потім оцініть результат. Якщо з'явилися зморшки, змінився колір або з'явилася блідість, то від використання обраного засобу краще відмовитися.

Не намагайтеся застосовувати зайвого тиску на конструкцію, щоб матеріал не деформувався.

Теги : догляд, стеля, стеля, натяжна
Поділитись:
Єгипет

Цікаво знати: Знімайте кільця та браслети!

Перш ніж мити натяжну стелю, не полінуйтеся зняти з себе всі кільця, браслети та інші прикраси. Це допоможе уникнути пошкоджень.

Рекомендуємо українські ресурси: Каталог сайтів або анекдоти