Головна ›  Всі статті ›  Багаторівневі натяжні стелі
Багаторівневі стелі

Багаторівневі натяжні стелі

Натяжні стелі можуть бути дворівневими та багаторівневими. Всі вони відрізняються різновидом проведенням робіт, чим більше рівнів, тим складніше зробити роботу.

Багаторівневі натяжні стелі можуть бути використані в передпокої, вітальні, на кухні, спальні. Обмежень в цьому немає, вони всюди додадуть шедевральності і барвистості вашому дому. Велика гамма вибору найбільше у багаторівневої стелі, завдяки сучасному дизайну і вбудованим світильникам, кімнати збільшуються у висоту.

Монтаж вертикальних торцевих частин - головної ознаки багаторівневого стелі. Вся складність такої стелі полягає в тому, що з криволінійної, зігнутої поверхні потрібно зробити суцільний гармонійний комплекс з гіпсокартону та плівки ПВХ. Причому конструкція стелі складається з кількох сотень сегментів гіпсокартону прикручених на профілі.

Багаторівневі стелі найчастіше використовуються для дизайнерських цілей і вимагають істотних навичок для проведення монтажу, на відміну від однорівневих і дворівневих, багаторівневу підвісну стелю роблять з підготовки ескізу по якому і вирізають потрібний візерунок з гіпсокартону. Для створення такої стелі потрібні спеціалісти, що зможуть точно поєднати в собі метал, матерію та гіпсокартон.

Багаторівневі стелі
Теги : багаторівневі, стеля, багаторівнева, рівні
Поділитись:
Єгипет

Цікаво знати: Натяжні стелі були ще в Єгипті!

Деякі експерти стверджують, що натяжні стелі з’явилися тисячу років тому в Єгипті. Правда, замість звичної сьогодні плівки використовувалися тканини, наприклад, спеціально оброблений шовк, льон або бавовна. Пізніше технологію перейняли греки і римляни. Стародавні полотна не мали всіх переваг сучасного покриття, тканина швидко рвалася, блякла і втрачала вигляд.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея