Головна ›  Інформація про фірму "MIRALL"
інформація про MIRALL

Інформація про фірму "MIRALL"

Натяжні стелі по доступній ціні.

Фахівці компанії MIRALL мають багаторічний практичний досвід у сфері встановлення та ремонту приміщень, що гарантує вирішення будь-яких поставлених завдань незалежно від рівня складності. Наша компанія надає Замовнику широкий спектр супутніх послуг, пов'язаних з монтажем натяжних стель: ремонт полотен, злив води при затопленні, установку звукоізоляційних матеріалів, нанесення фотодруку на натяжнe стел., установку додаткового освітлення, вентиляційних решіток, пожежних датчиків.

Монтаж за 1-2 дні. Використання тільки якісних і сертифікованих матеріалів, виробництва: Франції, Німеччини та Бельгії, гарантія 15 років.

Наші переваги:

  • Гарпунна система кріплення (одна з найнадійніших систем кріплення натяжних стель у всьому світі);
  • Можливість демонтажу і повторної установки полотна;
  • Злив води, якщо Вас затопили сусіди (наші фахівці в найкоротші терміни проведуть злив води з натяжної стелі)
  • Працюємо з найсучаснішою будівельною технікою, яка дозволяє добитися ідеального рівня при монтажі і надійно укріпитися в різних типах стін;
  • Встановлюємо натяжні стелі і багаторівневі стелі будь-якої складності;
  • Досвід роботи 10 років. Тільки професійна установка натяжної стелі

В залежності від особливостей будинку або квартири кваліфіковані спеціалісти компанії MIRALL порекомендують для Вас найоптимальніший варіант форми та кольору стелі, яка зможе легко зменшити або ж збільшити простір в кімнаті. Замовити оригінальну та стильну натяжну стелю Ви зможете просто зараз. Вже понад десять років ми працюємо на території Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької області, тому ми гарантуємо високу якість послуг та тільки доступні ціни.

Теги : MIRALL, Міралл, інформація, фірма
Поділитись:
Єгипет

Цікаво знати: Натяжні стелі були ще в Єгипті!

Деякі експерти стверджують, що натяжні стелі з’явилися тисячу років тому в Єгипті. Правда, замість звичної сьогодні плівки використовувалися тканини, наприклад, спеціально оброблений шовк, льон або бавовна. Пізніше технологію перейняли греки і римляни. Стародавні полотна не мали всіх переваг сучасного покриття, тканина швидко рвалася, блякла і втрачала вигляд.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея