Головна ›  Гарантії натяжних стель "MIRALL"
гарантії стель MIRALL

Гарнтії на натяжні стелі

Фірма "MIRALL" надає 15 років гарантії на свої стелі!

Виконавець (MIRALL) єдиний може виконати всі роботи, які супроводжують монтаж, декор натяжних стель, освітлення, встановлення вентиляційних решіток, анемостатів, жалюзі, тощо.

У разі затоплення – відключіть усі стельові світильники. Не намагайтеся злити воду самостійно, а обов'язково викличте фахівців Виконавця. За будь – яких обставин не намагайтеся самі демонтувати полотно натяжної стелі. Гарантія буде анульована. » КОНТАКТИ

Належить уникати контакту стелі з сторонніми предметами (особливо гострими), які можуть викликати її механічне пошкодження. У разі проколу або розриву постарайтеся заклеїти пошкоджену ділянку стелі скотчем і терміново викликати фахівця для усунення дефекту. При виникненні такої ситуації всі ремонтні роботи можуть бути виконанні поза гарантією. При мимовільному трісканню матеріалу стелі, ремонт буде проведений в межах гарантії, а при його неможливості стеля буде замінена.

 При митті стелі забороняється використовувати абразивні і хлоровмісні миючі засоби. Ніколи не користуйтеся ацетоном або розчинниками.

Гарантійному обслуговуванню не підлягає тільки заміна ламп освітлення, але вона мусить проводитися з дотриманням усіх правил техніки безпеки та з особливою обережністю. Не можна зрушувати стійки освітлювальних приладів, оскільки це може привести до прориву або оплавлення полотна стелі. Не слід забувати, що потужність освітлювальних приладів має певне обмеження, що для ламп розжарювання вона складає 60 Вт, а для галогенних - максимум 35 Вт. Якщо їх потужність збільшити, може статися розплавлення ПВХ - полотна.

Теги : MIRALL, Міралл, гарантія, гарнтії, стелі
Поділитись:
logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея