Головна › Натяжні стелі в Чернівцях
Натяжні стелі в Чернівціях. Французькі стелі

Натяжні стелі. Чернівці.

Сьогодні існує безліч варіантів декору для стелі, серед яких найбільшою популярністю користується натяжна стеля під тканину, під дерево або ж замшу. Обирати правильний матеріал для декорування навісної стелі слід в залежності від особливостей приміщення.

 Для невеликої кімнати з низькою стелею вдалим варіантом стане лакована стеля світлого кольору. У тому випадку, якщо проводяться ремонтні роботи для великої зали, то можна обирати багаторівневу навісну стелю під мармур або ж тканину. Відомі дизайнери з інтер’єру в Чернівцях та в інших містах України приділяють особливу увагу ідейній гармонізації інтер’єру квартири з навісною стелею. Вірно обрана стеля має підкреслювати всі особливості дизайну та вдало доповнювати меблі.

Замовити натяжну стелю в Чернівцях по доступній ціні

Перед тим, як замовляти натяжну стелю в Чернівцях або ж в області слід в першу чергу визначитися з різновидом матеріалу для проведення декорованих робіт. Одними з найбільш популярних натяжних стель, які обирають, як в Чернівцях так і в таких містах України, як Тернопіль чи Хмельницький є безшовні стелі. Такі сучасні стелі є дуже простими у проведенні монтажних робіт та мають відмінні технологічні характеристики. Безшовні стелі не тільки не бояться різких змін температур, але й є екологічно безпечним та довговічним вибором.

Не меншою популярністю користуються художні стелі. Конструкція художніх стель дозволяє вільне нанесення на поверхню матеріалу будь-якого зображення. Це може бути вишуканий розпис зорями або ж хмарами з вдалою варіацією кольорових рішень. Художні стелі також не рідко обирають для оздоблення дитячої кімнати. В такому випадку у якості малюнку вдалим вибором стене зображення казкових персонажів. Ціна на натяжні стелі в Чернівцях та області залежить від фактури та якості матеріалу, а також від країни-виробника. Для того, щоб навісна стеля була довговічним та стильним вибором слід обирати тільки сертифіковані та якісна будівельні матеріали.

Теги : Чернівці, натяжні, стеля, стелі, в чернівцях
Поділитись:
Франція

Цікаво знати про Чернівці:

- Якщо Ви опинилися в 12:00 на Центральній площі Чернівців то почуєте мелодію «Марічки», що лунає з вершини вежі міської ратуші

- До 1774 року місто знаходилося під владою Молдавського князівства, яке було васалом Туречини і відігравало значну рольуниверситет на важливому торгівельному шляху в Європу і Візантію.

- Родом з Буковинської землі такі видатні естрадні співаки, як: Назарій Яремчук, Софія Ротару, Володимир Івасюк, Іво Бобул, Марія Яремчук (представляла Україну на конкурсі Євробачення 2014) та ін. Саме тому Чернівці вважають ще й пісенною столицею України. 

logo
Контакти:
  • т. 099-33-555-33
  • т. 096-888-60-60
  • mirall.com.ua@ukr.net
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея