Головна › Натяжні стелі у вітальні
Натяжні стелі у вітальні

Натяжні стелі у вітальні

Тільки в компанії «MIRALL» Ви знайдете натяжні стелі на будь-який смак. Прихильникам класичного стилю неодмінно підійдуть матові або сатинові стелі, які створять ефект ідеально оштукатуреної або забарвленої стелі. Глянцеві натяжні стелі візуально розширять простір, а дзеркальний ефект збільшить висоту стелі у вітальні, надавши вітальні оригінальність і стильність.

» Фотографії стель у вітальні

У кімнатах з вікнами, що виходять на південь, можна встановлювати стелі холодних кольорів (наприклад, блакитні або салатові). Якщо вітальня знаходиться на північній стороні будинку, слід віддати перевагу теплим відтінкам (персиковий, світло-пісочний).

Матеріал. У залі і вітальні кімнаті можна натягувати стелю, виготовлену як з ПВХ плівки, так і з текстильного (тканинного) матеріалу. У першому випадку ми маємо справу зі стійким до вологи матеріалом, який випускається в найширшої колірній гамі, до того ж його дуже легко очищати від пилу. Що стосується тканинних полотен, то вони відрізняються особливою міцністю, можуть імітувати поверхню декоративної штукатурки, дозволяють вільно циркулювати повітрю і використовуються при фотодруці.

Завдяки натяжним стелям, у себе в залі ви можете взагалі не обмежувати свою фантазію. Для вас є все: широка гама плівок в 120 відтінків, кілька варіантів фактур, включаючи металік і плівку під золото і бронзу. На допомогу вашій фантазії прийдуть нові технології для натяжних стель:

Натяжні стелі зі "зоряним небом" в залі будуть ідеальні, якщо ваша сім'я любить ввечері зібратися всі разом за переглядом улюблених фільмів.

"Запаліть" ваша натяжна стеля в залі за допомогою закарнізного підсвічування! Адже по-справжньому красиво можна підсвітити тільки матову натяжну стелю, на ній Ви не будете помічати грудочок фарби, тріщин і горбиків як на пофарбованій стелі.

Додайте вашій натяжній стелі у вітальні неповторності - скористайтеся фотодруком на плівці і здивуєте ваших гостей.

Дозвольте собі експерименти, натяжні стелі 3D створять у вітальні дивовижні візуальні ефекти.

Теги : MIRALL, вітальня, стелі, вітальні
Поділитись:
теплова гармата

Цікаво знати: Прогрів стелі!

При монтажі натяжної стелі температура приміщення нагрівається до +70°С. Прогрів роблять за допомогою теплової гармати, висока температура повинна підтримуватися до закінчення установки. При такій температурі полотно ставати більш еластичним, надалі, остигаючи до звичайної кімнатної температури, воно натягується, тим самим виключаючи провисання натяжної стелі.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея