Головна › Натяжні стелі у ванній кімнаті
Натяжні стелі у ванній

Натяжні стелі у ванній кімнаті

Розкішний дизайн квартири має бути у всіх кімнатах. Не є виключенням і ванна кімната, адже багато людей сприймають ванну не лише місце де можна очиститись фізично, але й духовно. І в принципі вони праві, прийом ванни є найкращим релаксуючим засобом, і це доведено. А душ це найкращий спосіб зарядитись бадьорістю на весь день. Ми можемо зробити натяжні стелі у ванній кімнаті професійно та швидко.

» Фотографії стель у ванній

Підійдемо з практичної точки зору, ванна кімната, як і кухня це досить не просте місце, там завжди надмірна вологість, і перепад температур, зазвичай без вікон, а вентиляція не завжди допомагає. Тим паче, це середовище часто-густо є агресивним, тобто схильне до появи грибка, і естетичний вигляд може швидко втратити свою привабливість. А натяжна стеля не потребує важкого догляду, добре переживає перепад температур та схильна до надмірної вологості.

Що стосується натяжної стелі у ванній, то варто ще підійти з тої сторони, що вона може приховати дефекти при будівництві, вбудований електропровід та водопровідні труби. Ви можете без проблем встановити вентиляцію, точкове освітлення та будь – який елемент декору.

Найкращий варіант натяжної стелі у ванній це використання не тканинного полотна, а з використанням ПВХ. Він не боїться вологи, грибків чи перепаду температур. А догляд за нею найпростіший. Головне, вдало її встановити, але і це не проблема, наші майстри допоможуть, і підібрати відтінки та дизайн найбільш підходящий до типажу кімнати.

За статистикою, більшість обирає для ванної кольори морського та океанського спектру, а також білі, бежеві. Але це класика. Дайте волю своїм бажанням, відійдіть від буденності та встановіть абсолютно нове та вражаюче. Але для цього звичайно, підберіть плитку, по стилю раковину, ванну чи душову кабіну, і навіть змішувачі, що б не було смішного контрасту.

Звичайно, що найголовнішою перевагою встановлення натяжної стелі у ванній кімнаті, особливо для власників квартири, є те, що навіть коли Вас затоплять сусіди, то у вас не буде проблем з ремонтом, вода залишиться на поверхні стелі, єдине, що Вам потрібно буде зробити, це викликати майстра для зливу води, не потрібно самому усувати незручності. Після цього не треба замінювати все полотно, умілі руки професіонала зроблять все як потрібно, для Ваших зручностей.

Теги : MIRALL, кімната, ванна, стеля
Поділитись:
Вода

Цікаво знати: стеля витримує більше 100кг

Натяжні стелі вельми міцні і витримують до ста літрів води вилитої Вам на голову вашими доброзичливими сусідами, поверхом, що живуть, вище. Воду після цього, за допомогою наших фахівців, можна видалити або повернути сусідам з вдячністю за доставлене задоволення. Сама натяжна стеля від цих дій не постраждає.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея