Головна › Встановлення, монтаж натяжних стель
Монтаж натяжних стель

Встановлення, монтаж натяжних стель

Встановлення, монтаж натяжних стель сьогодні пропонують багато будівельних фірм та бригад, але дійсно якісно та швидко їх встановлять люди з великими досвідом роботи та вмінням працювати з дійсно європейськими технологіями та матеріалами.

Перше, що має знати майстер, це матеріал з яким йому доведеться працювати. Плівка ПВХ (полівінілхлорид) має різну поверхню, до якої і різний підхід в роботі, є глянцеве, матове і сатинове покриття. В свою чергу воно поділяється на безшовне та зі швами. Далі йде процес встановлення каркасу, тобто якої форми, в скільки ярусів буде змонтована натяжна стеля. Кріплення є трьох видів – кулачкове, гарпунне та клинове.

Часто люди думають, що плівку варто тільки розмотати з рулону та прикріпити, та ніхто не здогадується, що для того, щоб вона розтягувалась її треба розігріти до 70°С, цей процес здійснюється завдяки газовій тепловій гарматі, яку безпосередньо привозять з собою на місце встановлення спеціалісти.

Метод кріплення встановлює сама бригада по монтажу, найпоширеніший та найзручніший це метод гарпуна. Завдяки йому, демонтаж потім здійснюється без пошкоджень самого полотна, що не можна сказати про інші способи. Варто також зорієнтуватись з тим, наскільки глибоко буде вмонтовано каркас. Це важливо визначити також для того, що б не пошкодити проводку.

Установка натяжних стель

Господарям, які очікують майстрів для встановлення та монтажу натяжних стель варто попіклуватись про те, що б винести з кімнати все, що не переносить температуру вищу за 60°С, а також меблі, що заповнюють територію, так як буде робота з відкритим вогнем. Кожен майстер має свою технологію встановлення плівки в багет, але найпоширеніша це за допомогою звичайного металевого шпателя.

Монтаж завершено. Після нього залишаються прогалини, які майстри заповнюють стельовим плінтусом, а зморшки які залишаються на плівці зникають без проблем, в процесі коли вініл охолоджується. В місцях де мають бути прилади освітлення встановлюють кільця ущільнення, після чого вирізається отвір і безпосередньо встановлюють освітлення.

Звичайно, що майстри мають бути наперед проінформовані про те, що плануються зони з точковим освітленням, для того, що б розрахувати глибину стельової пазухи, яка повинна відповідати довжині точкового світильника. Розведення електропроводів наші майстри вміло ховають у гофровану трубку, що прикріплена до основної стелі.

Довірте цю справу знавцям, а не любителям, і отримаєте відмінний результат.

Теги : монтаж, стелі, встановлення, фірма
Поділитись:
Єгипет

Цікаво знати: Особливості монтажу стель.

Час монтажу 1 стелі середньої складності в приміщенні середнього розміру складає декілька годин. При застосуванні таких стель є зручне планування і підготовчі умови для проведення ремонтних робіт в цілому. Монтаж натяжної стелі проводиться на завершальних стадіях ремонту. Виклик фахівців для виміру призначається перед наклеюванням шпалер.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея