Головна › Німецькі натяжні стелі
Німецькі стелі

Німецькі натяжні стелі

Німці завжди дивували світ своєю якістю роботи, пунктуальність та скрупульозністю. Так і німецькі натяжні стелі, які не просто довговічні, але й наповнюють дім комфортом та затишком.

Німецька плівка для натяжних стель виготовлена з такою точністю, що дозволяє втілити будь-який задум дизайнера без проблем для приміщення різного типу та призначення. Основний матеріал, з якого виготовляється плівка – пластик на вініловій основі, саме це забезпечує довговічність та якість використання німецької натяжної стелі.

Сьогодні, це найкраще рішення, яке Ви можете прийняти при ремонті своєї квартири, будинку чи офісу. Немає проблем у німців і гарантією, вони її дають офіційно на 10 років, тобто будьте впевнені, що ваша стеля не буде вицвітати під будь-яким кутом падання світла, та блистітиме весь час. Але наша практика показала зовсім інші результати – німецькі натяжні стелі радують око набагато довше – 15, або навіть 20 років.

Наші професіонали встановлять конструкцію та натяжну стелю швидко та якісно, при цьому дотримуючись всіх правил та вимог. Створять інтер’єр від якого неможливо відірвати ока, нададуть нового дихання приміщенню.

Німецькі натяжні стелі мають багату палітру, різноманітну структуру – матова, глянцева, сатинова. Наймоднішою та практичною є глянцева поверхня, Ви самі обираєте малюнок чи орнамент, який можна розмістити на стелі, або ж просто насолоджуєтесь однотонним відтінком.

Вся німецька продукція сертифікована, вироблена за державними стандартами. Найвідоміші виробники натяжних стель Descor, Pongs і Renolit дуже давно на цьому європейському ринку. Зокрема фірма Pongs працює ще з 1913! року. Її інноваційною продукцією користуються в більшості регіонів світу, відомі виробники замовляють продукцію у Pongs.

Ще один незмінний лідер у виготовленні плівки це Renolit, безкомпромісна технологія виробництва, величезний попит на продукцію є ознаками успішності та якості представленого товару. Особливість цього виробника у тому, що він зробив першим те, чого не змогли інші – текстура їх полотен представлена у відтінках металік, імітаціях напівпрозорого каміння. Однорідне полотно у 140 відтінках те що треба, для облицювання стелі.

Німецька якість натяжних стель

Німецька якість натяжних стель.

Descor – виробник, що спеціалізується на безшовних тканинних стелях. Їх міцність порівнюють з натяжними стелями на основі ПВХ, тобто, і термін використання в них достатньо великий. Тканина, що оброблена стійким поліуретаном, уникає ризику бути пошкодженою вологою чи перепадом температур.

Обирайте найкраще!

Теги : Німецька, стеля, натяжні стелі, німецькі
Поділитись:
Полотно

Цікаво знати: розмір полотна.

Форма полотна на 7-10% менше реального розміру стелі. При нагріванні матеріал з полівінілхлориду легко розтягується і приймає потрібні розміри.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея