Головна › Французькі натяжні стелі
Французькі стелі

Французькі натяжні стелі

Яскравим елементом декору кімнати останнім часом є натяжні стелі. Пропонуємо французькі натяжні стелі від надійного і якісного виробника.

Особливістю французьких натяжних стель є особлива технологія виготовлення, відмінний від інших виробників стиль, що дозволяє повністю відчути себе у реальній розкоші. До того ж, виробники надають досить тривалу гарантію на свій товар. Найвідоміші бренди CTN та SEF (виробник Франція) вже довгий період часу займають ключові позиції на європейському ринку виробництва плівки ПВХ, спеціально для натяжних стель.

Зокрема CTN працює для своїх клієнтів більше 30 років і завдяки вдосконаленню технологій виробництва та самого продукту, якість просто відмінна. Для своїх замовлень, ми також використовуємо найкращі методи встановлення, тому цих два поєднання дають відмінний результат.

SEF – виробник, що за свої 35 років існування працювали на клієнта. Зокрема, їх головним досягненням є виготовлення плівки ПВХ, унікальної у своєму роді, оксамитової фактури. Що вже говорити про виготовлення плівок з звичайних матеріалів, будь-що у їх руках перетворюється у неймовірне та захоплююче. Витонченість їх роботи, елегантність і висока якість є першою ознакою справжнього французького виробника.

Ще одним виробником французьких натяжних стель, матеріалами якого ми користуємось є Barrisol. Фірма що надає величезний спектр різноманітності плівки для встановлення стелі. Фактури, стилі, колорит все говорить про те, що над матеріалами працюють справжні професіонали. Ви будете здивовані різнобарв’ям кольорів та текстур.

Варто розказати і про вітчизняного виробника, що спеціалізується на виробництві французьких натяжних стель. Так, це звучить парадоксально. Але компанія Demi-Lune досить популярна, працює з якісними матеріалами з – за кордону, зокрема Франції, та має дуже багато дилерів, які працюють і в країнах СНД та Європи.

Експериментуйте, фантазуйте, перетворюйте свої буденні сірі офіси в яскраві кімнати, де хочеться працювати, а свої будинки в справжні, вишукані європейські квартири. Спеціалісти допоможуть зробити класичний стиль – оригінальним у своєму роді, а завдяки французьким натяжним стелям, кімната стане візуально просторішою і відчутно комфортною.

Дозвольте собі поринути у романтичний світ Франції, встановивши французькі натяжні стелі, адже все починається з маленького!

Теги : Французькі, Франції, натяжні, стеля, стелі
Поділитись:
Франція

Цікаво знати: Як придумали Французькі стелі?

Все почалося в 60-х роках, коли службовець однієї французької компанії, що займалася виробництвом металевого профілю, під час проведення оздоблювальних робіт вирішив заховати нішу в стіні за допомогою розтягнутої між парою профілів плівки з полівінілхлориду (ПВХ). Коли про ідею стало відомо адміністрації підприємства, її по достоїнству оцінили і прийняли на озброєння, результатом чого стало повна зміна профілю фірми через кілька років.

logo
Контакти:
  • т. 096-888-60-60
  • mirall@e-mail.ua
  • м.Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 11.

Для того, щоб натяжні стелі були надійними та естетично привабливими ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які у поєднання з «правильними» кольорами» можуть стати справжньою прикрасою будь-якої стелі.

Детальніше

Галерея